0
Вподобані товари 0
Порівняння товарів 0

Оплата, доставка, терміни та повернення.ОПЛАТА ТА ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ

Наша майстерня працює за передоплатою на розрахунковий рахунок (офіційний рахунок фізичної особи-підприємця). За вашим запитом ми можемо видати документ на оплату та видаткову накладну. 

Вироби з наявності відправляємо в день оплати (якщо оплата була здійснена до 14:00), індивідуальні замовлення виготовляються впродовж термінів, зазначених в описі кожного товару. Термін виготовлення рахується з моменту отримання оплати. 


Виготовлення термінових замовлень оплачується додатково в сумі додаткових 20% від вартості виробу.

Найшвидші терміни відправки:

  • день в день для нефарбованих виробів (за умови оформлення та оплати замовлення до 11:00)
  • наступного дня після оплати для фарбованих виробів (за тих же умов)
  • через день після оплати для виробів з двостороннім фарбуванням (ключниці з поличками, медальниці, тощо).

Картини та панно з натурального дерева в терміновому порядку, на жаль, не виготовляємо. 


ДОСТАВКА

Доставка наших виробів здійснюється транспортними компаніями Укрпошта та Нова пошта згідно тарифів перевізника. Вартість доставки оплачує покупець, якщо не було попередньої домовленості про інше.

Орієнтовну вартість доставки можна прорахувати на сайті перевізника згідно приблизних габаритів посилки, однак кінцева вартість може відрізнятися. Ми не приймаємо претензій щодо вартості доставки

Всі вироби надійно пакуються у наші пакувальні матеріали та страхуються на повну вартість. Жодної додаткової плати за пакування з покупця не стягується. 

Ми наполегливо радимо розпаковувати посилку на відділенні і перевіряти на відсутність пошкоджень! У разі виявлення пошкоджень необхідно звернутися до працівника поштового відділення та написати заяву на повернення страхової вартості. Це можна зробити лише за умови, що посилка була розпакована на відділенні. Ми не приймаємо претензій у зв'язку із пошкодженнями при транспортуванні і не зможемо нічим допомогти, якщо пошкодження було виявлене вами за межами поштового відділення.


ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Враховуючи те, що наші вироби виготовляються під замовлення та в більшості випадків персоналізовані (містять імена, прізвища, персональне гравірування і т.п.), товари належної якості не підлягають обміну та поверненню. 

У випадках пошкодження при транспортуванні, відшкодування вартості виробів лягає на перевізника. 

Якщо у вас є претензії до якості виробу, - будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом  і ми докладемо усіх зусиль для вирішення проблеми.